Mgr. Hana Drdáková
jednatel společnosti

HANAH finance s.r.o. je společnost s mnohaletými zkušenostmi z tuzemského finančního trhu, především pak z oblasti úvěrů, hypoték, finančního a realitního poradenství. Někteří z nás stáli při zrodu hypoték v ČR a podíleli se na přípravě jejich podmínek, metodik a uvádění do praxe.

Osobní péče, porozumění klientům a jejich potřebám jsou pro nás nesmírně důležité a důvěra, které se nám dostává, je závazkem, aby naše služby neztratily nic ze své kvality, atraktivity a profesionality.

Za roky podnikání jsme naši působnost rozšířili od finančních služeb do realitní oblasti. Připravujeme pro vás několik nových projektů, kdy vám nabídneme zrekonstruované apartmány na horách či byty kousek od Prahy.

Rádi byste si koupili dům, byt, chcete rekonstruovat, potřebujete finanční hotovost, úvěr, hypotéku? Pro takové životní situace je zde naše společnost. Pomůžeme Vám a poradíme se správnou volbou.

 

Ing. Marcela Kucbelová
jednatel společnosti

Paní Marcela Kucbelová pracovala více jak 15 let v IT firmách na manažerských pozicích. V roce 2014 změnila svoji životní dráhu a začala působit v realitním světě. Zkušenosti z předchozí praxe jí pomohly v komunikaci s klienty, se zajišťováním vysoké úrovně služeb tak, aby byl zákazník vždy na prvním místě.

Služby:

– všechny možnosti hypoték, refinancování
– stavební spoření včetně úvěrů
– financování bytových družstev
– spotřební i komerční úvěry
– financování developerských projektů

– příprava a výstavba developerských projektů
– odhady nemovitosti